V Ogólnopolska Konferencja Freblowska

O konferencjiGaleriaPrelegenciWspierają nas

Zapraszamy do udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Freblowskiej, która odbędzie się 

w dniach 4-5.10.2019 r. w Lublinie!

 

V Ogólnopolska Konferencja Freblowska "Kreujemy nową rzeczywistość rdukacyjną" to jedyna taka konferencja w Polsce, która skupia specjalistów wielu dziedzin. Wydarzenie okrzyknięto jedną z najciekawyszch konferencji roku. Nie zabraknie nietypowych warsztatów, premier książkowych, spotkań ze specjalistami, czasu na rozmowy z przyjaciółmi, budowania relacji z nauczycielami i dyrektorami z całego kraju.

UWAGA! Tylko do 31-go maja obowiązuje cena promocyjna 269,00 zł!

Co zaplanowaliśmy?

• Prelekcje wybitych pedagogów

• Aktywne warsztaty z emisji głosu dla nauczycieli

• Poranek freblowski

• Specjalistyczne spotkania dla dyrektorów

• Freblowskie nowości i premiery

• Porady i konsultacje

• Gala wręczenia Certyfikatów Przedszkoli i Grup Freblowskich

• Konkursy i niespodzianki dla uczestników

PROGRAM RAMOWY:

I dzień konferencji (4.10.2019)

W tym roku freblowski poranek odbędzie się w miejscu Konferencji, a nauczyciele i edukatorzy pomogą nam w przeprowadzeniu spotkania z dziećmi. Po spotkaniu w kole zapraszamy na panel freblowski, podczas którego podsumujemy spotkanie w kole oraz podzielimy się najnowszą wiedzą w temacie pedagogiki freblowskiej. Niebawem umiescimy szczegóły dotyczące panelistów oraz tematyki spotkania.Dla wszystkich dyrektorów przygotowaliśmy alternatywne spotkanie tzw. panel dyrektorski.

Mamy nadzieję, że forma prowadzenia oraz dobrór zagadnień przypadnie do gustu uczestnikom i pomoże w codziennym zarządzaniu placówką.

II dzień konferencji (5.10.2019)

W tym dniu, jak co roku, odbędą się prelekcje osób zaproszonych (m.in. Agnieszka Czeglik, Marta Kuszakiewicz, Gabriela Borowczyk, dr Marek Kaczmarzyk (informacje szczegółowe o prelegentach znajdują się w zakładce Prelegenci) oraz Gala wręczenia Certyfikatów Freblowskich. Drugiego dnia odbędą się także konkursy dla uczestników konfrerencji oraz zaplanowane niepodzianki i atrakcje.

Karta zgłoszenia - POBIERZ

Regulamin - POBIERZ

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ubiegłorocznej edycji Konferencji, a także wideorelacji. Galeria zdjęć dostępna jest w zakładce Galeria.